Оплачуй карткою
«Державні виплати» та «Пакунок Малюка»

Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин дитячих товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб-Нд: 9:00–17:00

0
Мій кошик
Додайте товари до кошика

Відгуки про магазин

Ваша думка — наше натхнення! 🧸🧡

Привіт! Ми безмежно вдячні, що для свого малюка ви обрали саме «Потішки»! Дякуємо за вашу довіру. 🥰

Коли ви ділитеся своїми враженнями від покупки, десь у світі посміхається один менеджер (а насправді — вся наша команда!). Якщо ви знайдете хвилинку й залишите свій відгук та оцінку ⭐⭐⭐⭐⭐, це буде просто ВАУ! 🤩

Розкажіть, чи сподобався товар малюку та як вам наш сервіс. Ваші щирі слова допомагають іншим батькам зробити правильний вибір, а нам — ставати ще кращими! 👇

4.9
108 відгуків
Сортування:
Все оперативно, ціни приємні, Якість непогана, доставка меньше 24 годин.
Але є одне маленьке "АЛЕ" на складі працює дальтонік, кольори геть не ті, я про це читав у відгуках про це, і сам із цим стикнувся... Тому, кому це важливо, не ризикуйте...
Відповісти
Отримали автокріло,якісна ,хороша тканина нам дуже сподобалося.
Дякуємо за швидку відправку.
Вдячних клієнтів.
Мирного неба та гарного дня!
Відповісти
Дуже дякую за автокрісло) окрема подяка за можливість у виборі доставки, оплати!

Відповісти
Спасибо большое,за Ваш труд в наше не лёгкое время,дай бог Вашей компании процветания и побольше хороших клиентов и самое главное мирного неба.
Відповісти
Отвратительное обслуживание в г.Александрия!!Заходишь в магазин продавцы даже не поднялись что-то предложить,поздоровались после того как я сама поздоровалась.Что не спросишь всё отвечается через закатанные глаза и цоканье!!После того,как я определилась и решила заказать,в итоге для них целая проблема упаковать в коробку!Я сразу озвучила ,что мне нужно чтобы она была в коробке,а мне начали предлагать и в пакты и ещё во что-то и в ответ ещё вздохи их слушала.В итоге я решила лучше я за доставку переплачу и закажу через интернет,чем уговаривать мне её продать в коробке!
Відповісти
Гюльнара Аббасова, Вітаємо!
Дякуємо за зворотній звʼязок.
Передаємо інформацію керівництву.
Переглянемо камери на магазині та зробимо відповідні висновки.
Відповісти
Доброго дня
Коляску отримали, коляскою задоволені цілком, брали Корело Браво
Дякую за замовлення та швидку доставку.
Відповісти
Спасибо большое за коляску!!!
Відповісти
Замовила в цьому магазині візочок вперше і залишалась дуже задоволена. Дякую менеджеру,яка проконсультувала про товар який я обрала. Безкоштовна доставка і швидка відправка. Тепер буду вашим постійним покупцем. Дякую!
Відповісти
Дуже задоволені покупкою! 💛 Автокрісло El Camino Evolution 2 ME 1045 Natural Beige.
Дуже гарне автокрісло! Зручне, м’яке та безпечне. Легко встановлюється, дитині комфортно навіть у довгих поїздках. Колір Natural Beige виглядає стильно й дорого. Якість чудова, повністю задоволені покупкою — рекомендую! 🌟
Відповісти
придбали 2 велобіга. класні легенькі. дякуємо магазину за швидку доставку і якісний товар!
Відповісти
Замовляля дитячий велосипед з батьківською ручкою.Швидка відправка,привітні консультанти
Відповісти
Доброго дня 🌸Хочу подякувати Вам наш за велосипед 🚲 за швидку доставку ❤️Щиро дякуємо Вам 🌸🌸🌸🤗
Відповісти
Хочу подякувати Вам наш за велосипед 🚲 за швидку доставку ❤️Щиро дякуємо Вам 🌸🌸🌸🤗
Відповісти
Дякуємо вам за візочки! Дуже швидко приїхали, це важливо.
Відповісти
Ви супер! Тепер будемо до вас звертатися і рекомендувати ваш магазин!!!
Відповісти
Получила сегодня коляску, безумна довольна обслуживанием, коляска крутая!!удобная , классная. Спасибо команде магазина 🥰
Відповісти
Дуже класне обслуговування і швидка доставка...
Відповісти
Зайшли в магазин на розвідку, задали питання які цікавили, все детально роз'яснили. Атмосфера просто чудова, ненав'язлива, консультант взагалі супер, приємна жіночка, просто молодчинка. Ну і звичайно не вийшли з пустими руками, якраз протестували як працює оплата карткою "Пакунок Малюка", навіть не мавши її з собою, і не мавши можливості розрахуватися безконтактною оплатою це не завадило здійснити покупку по запиту через Приват24.
Відповісти
Дякую дуже за оперативність, автокрісло відповідає опису)бажаю процвітання вашому магазину.
Відповісти
Дуже сподобалося як оперативно відреагував менеджер на мій запит. Ще в кінці вересня минулого року замовляв стілець для годування Bambi M5722. В комплекті не вистачало наконечників ніжок. Проблема була вирішена миттєво, наконечники відправили мені зі складу через декілька днів з їхньою доставкою. Дуже вдячний за відповідальність і професіоналізм!!!
Відповісти
Показати ще 20 відгуків