Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин дитячих товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00–18:00

Сб-Нд: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Дитячі коляски

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Як вибрати дитячу коляску?

Після того, як стало відомо про очікуване поповнення, вся рідня та щасливі майбутні мама і тато готові розпочинати всебічну підготовку до такої важливої події в сімейній історії. Коляска, здебільшого, займає початкові позиції у величезному списку. Тут через брак досвіду і виникає питання розумного вибору коляски для дитини.

Яку коляску вибрати для новонародженого?

З перших хвилин появи на світ дитина вже має низку потреб, які потрібно задовольнити батькам. Найбільш значущими є потреба у безпеці та комфорті, любові та турботі. Батьки задовольняють їх по максимуму, бажаючи зробити все, щоб дитина зростала в умовах, які сприятимуть здоровому розвитку та простору, який забезпечить безпеку. Однією із зон затишку та тимчасового перебування дитини є візок. При створенні першого транспорту в житті малюка виробники враховують усі його актуальні потреби, при цьому задовольняючи потребу батьків у турботі та забезпеченні свого малюка всім необхідним.

Для новонародженої дитини була створена люлька – простір, який дасть їй високий рівень комфорту: захист від погодних умов, шумоізоляцію. Вона є єдиним модулем, який може забезпечити максимальну безпеку дитині такого віку. У ній малюк почуватиметься комфортно, оскільки внутрішня оббивка виконана з натуральної бавовни, її можна зняти та випрати. У колисці будь-якої коляски є достатньо місця, щоб дитина могла вільно рухатися, навіть у теплому одязі або зимовому комбінезоні.

Види колясок з люлькою:

  1. Класичні
  2. Коляски 2 в 1
  3. Коляски 3 в 1
  4. Трансформери

Класичні візочки мали велику популярність серед батьків, але на сьогоднішній день втратили свою актуальність, на зміну їм прийшли 2 в 1.

Коляска 2 в 1 має два модулі:

  • люлька;
  • прогулянковий.

Люлька, як ми вже знаємо, використовується з народження, а прогулянковий блок (сидіння) - з шести місяців, коли малюк уже впевнено сидить, і до трьох років. Таким чином, батьки купують транспорт на три роки. Ось чому цей вид візків став на першу позицію пошуку.

Якщо ви стали батьками відразу двох малюків чи у вас погодки, виробники й тут продумали, як зробити комфортними прогулянки з дітьми - коляски для двійні

На сьогодні виробники колясок настільки вдосконалили цей вид транспорту, що можна з абсолютною впевненістю сказати, що коляска містить все для комфорту та безпеки дитини. Різні регулювання, зміна кута нахилу, додаткові секції, приховані кишені – повний функціонал. Стійка конструкція, покращені механізми, надійні з'єднання, паски безпеки, бампер, перегородка від сповзання.

Якщо у вас є машина і ви плануєте брати малюка з собою в дорогу, то необхідною умовою виникає забезпечення дитини автомобільним кріслом. Воно служитиме безпечним місцем для дитини в автомобілі та захистом від зіткнення або різкого гальмування. Коляски 3 в 1 мають у своєму арсеналі автокрісло, також його називають автолюлькою. Використовувати такий блок можна з народження до 15 кг. Крісло є стандартом, який підійде до будь-якої машини. Кріпиться в салоні за допомогою автомобільних пасків безпеки тільки проти руху.

Існує ще два способи використання автокрісла:

  • перенеска-шезлонг;
  • міні-люлька (встановлюється на шасі коляски за допомогою адаптерів, які купуються додатково, якщо виробник не передбачив їх наявність у комплектації виробу).

У коконі автолюльки є м'яка подушечка та матрац, каптур від сонця, чохол на ніжки та вбудовані ремені безпеки – все, що потрібно для поїздки та безпечного і комфортного перебування в ньому дитини.

Ще одним видом колясок від народження є трансформери. "Трансформація" в даному випадку відноситься до колиски - вона перетворюється на прогулянковий модуль. Зробити це ви зможете за допомогою додаткових кріплень та пасків, які міцно зафіксують положення сидіння.

З якого віку підходить прогулянкова коляска?

Коли ваша дитина досягла віку шести місяців або вже з впевненістю сидить, ви можете використовувати прогулянкову коляску. Виробники створили прогулянку виходячи з вимог та потреб батьків, адже більшість колясок із прогулянковими блоками мають чималу вагу, а також не завжди можуть бути зручними для подорожей, наприклад, для літака, де є обмеження у вазі та габаритах.

Прогулянковий візок буде служити кілька років і створювати комфорт для дитини. Малюк може прилягти та відпочити під час прогулянки на свіжому повітрі, адже спинку можна опустити у горизонтальне положення. Ну а якщо дитина воліє грати в колясці та вивчати навколишній світ, то у вас є можливість відрегулювати спинку в положення сидячи, а також змінити кут нахилу підніжки. Величезним плюсом таких колясок є те, що вони складні. Скласти прогулянкову коляску легко і просто, її механізми складання спрощені та інтуїтивно зрозумілі. У складеному стані прогулянковий візочок компактний, не займає багато місця і його зручно перевозити.

Існують два типи складання коляски:

  • «тростина»;
  • «книжка».

Сама назва «тростинка» для коляски походить від того, що у складеному вигляді вона подібна до парасольки-тростини. На сьогодні такий тип складання майже вийшов звикористання. Він не був настільки надійним у порівнянні з іншим типом складання і виробник зробив акцент на більш зручний і практичний механізм. Деякі досі називають легку прогулянкову коляску «коляскою-тростиною», не підозрюючи, що це лише спосіб складання. І насправді, вагу коляски визначають матеріали та її комплектуючі. Тому й існують різні моделі колясок із різною вагою. Інший тип – «книжка», дещо новий, його використовують у більшості моделей. Тут механізм складання рами розташований у кількох місцях і у складеному вигляді коляска набуває квадратної форми, що нагадує книгу. При цьому складений візок досить компактний та зручний.

Не має значення який тип складання коляски: «тростина» чи «книжка», адже обидва варіанти призначені для дітей віком від 6-ти місяців до 3-х років.

Зимова чи літня?

На що варто звернути увагу при покупці коляски? Як ми говорили вище, насамперед основну роль відіграє вік дитини.

Вам потрібна прогулянкова коляска всесезонна чи літня? Легка чи вага значення не має? Адже для всесезонної прогулянки властиво мати великі габарити, відчутну вагу, міцну раму, амортизацію, високий рівень захисту (великий капюшон-батискаф, закриті бічні частини, теплий чохол на ніжки). Літня коляска має легку вагу, компактні розміри, невеликий функціонал, в основному маленькі колеса і мінімальну амортизацію.

Чи поділяють коляски для новонародженого на літні та зимові? Ні, такого поділу немає. Всі візки добре підійдуть для будь-якої пори року. Польські виробники колясок використовують у своєму продукті еко-шкіру, яка не притягує сонце, не нагрівається, а взимку вона не тріскатиметься від перепадів температур. А колясочна тканина має таку щільність, що створює терморегулюючі процеси, не продувається в холодну пору року, а в теплу дає повітрю циркулювати. Виходячи з цього, ви можете вибрати дитячий транспорт, виготовлений з матеріалу, який сподобався вам найбільше своїм зовнішнім виглядом та за тактильними відчуттями.

В універсальних візках типу 2 в 1 передбачено функціонал, який дозволить використовувати їх як у літній період, так і в зимовий.

Прогулянки влітку з малюком – одне задоволення, адже виробники продумали можливості для створення комфортного простору люльки. Можна опустити каптур, коли сонце особливо активне. Приховані москітні сітки та віконця дозволять циркулювати повітрю. М'яка на дотик натуральна внутрішня оббивка створить дитині затишок, а ортопедичний матрац забезпечить правильне положення хребта. Можливі опади? На цей випадок є дощовик. Приємною є вечірня прогулянка, адже під час, або після неї дитина солодко спить. Щоб малюка не мучили москіти, використовуйте москітну сітку.

Оздоровчий вплив на дитину мають прогулянки в холодну пору року. Яка чудова та казкова сніжна погода, приємно вдихати прохолодне повітря, мороз поколює щічки. Теплий простір для дитини забезпечить люлька. Надійний захист від снігу та вітру створить капюшон та чохол на ніжки. Можна скористатися додатковими секціями каптуру, щоб опустити його нижче. На чохлі також розташований відворот, який повністю закриє малюка в колисці. Таким чином дитина буде захищена від негоди.

Які колеса мають бути у коляски?

Все залежить від пори року, адже на маленьких колесах узимку важко долати перешкоди у вигляді снігу та сльоти, а влітку такий варіант найбільш доречний, бо коляски з такими колесами мають невелику вагу. Великі колеса стануть універсальним варіантом як для теплої пори року, так і для холодної, з ними можна проїхати навіть по бездоріжжю. Варто враховувати, що чим більші колеса, тим важче буде коляска.

Колеса бувають:

  • надувні;
  • гумові;
  • гелеві;
  • зі спіненої гуми EVA.

Які найкращі? Вибір стоїть за вами. Коляска з надувними колесами має м'який хід за рахунок повітряного простору в камері та гумової шини, такі колеса також утворюють додаткову амортизацію коляски. За такими колесами необхідний догляд: іноді підкачувати, перевіряти на цілісність (є можливість проколу гострим предметом). Колеса EVA виготовлені зі спіненої гуми, з ними хід не такий м'який, але цей момент виробники компенсують гарною амортизацією. Вони практичні, зносостійкі, їх не потрібно підкачувати, неможливо пробити. У більшості своїй, на прогулянкові коляски виробники встановлюють колеса з EVA, рідше надувні або гумові. Гелеві колеса найчастіше зустрічаються на візках «два в одному» або «три в одному». Вони заповнені гелевим складом, зовні мають гумову шину. Притаманна їм амортизація не поступається надувним. Такі колеса практичні, адже не вимагають підкачування, зносостійкі, довговічні.

Отже, перед придбанням коляски для дітей потрібно відповісти собі на ці питання.

Якщо вам потрібна наша допомога – ми завжди раді спілкуванню з клієнтами, із задоволенням допоможемо визначитися і відповімо на всі питання, що вас цікавлять.

Наш інтернет-магазин відправляє товар по Україні, надає великий асортимент популярних та якісних дитячих колясок, купити які ви зможете недорого, за демократичною ціною.

В наявності є такі відомі фірми як:

Доставку здійснюємо Новою Поштою та Укрпоштою до Києва, Дніпра, Одеси, Харкова, Вінниці, Львова та інших регіонів України. На більшість колясок ми надаємо безкоштовну доставку.

З любов'ю, ваш магазин Poteshki.

Вгору