Оплачуй карткою
«Державні виплати» та «Пакунок Малюка»

Добавьте товары для сравнения
Желания
Добавьте товары в желания
Интернет-магазин детских товаров
График работы:

Пн-Пт: 9:00–18:00

Сб-Вс: 9:00–17:00

0
Мой заказ
Добавьте товары в корзину

Отзывы о магазине

Ваше мнение — наше вдохновение! 🧸🧡

Привет! Мы безгранично благодарны, что для своего малыша вы выбрали именно «Потешки»! Спасибо за ваше доверие. 🥰

Когда вы делитесь своими впечатлениями от покупки, где-то в мире улыбается один менеджер (а на самом деле — вся наша команда!). Если вы найдете минутку и оставите свой отзыв и оценку ⭐⭐⭐⭐⭐, это будет просто ВАУ! 🤩

Расскажите, понравился ли товар малышу и как вам наш сервис. Ваши искренние слова помогают другим родителям сделать правильный выбор, а нам — становиться еще лучше! 👇

4.9
108 отзывов
Сортировка:
Все оперативно, ціни приємні, Якість непогана, доставка меньше 24 годин.
Але є одне маленьке "АЛЕ" на складі працює дальтонік, кольори геть не ті, я про це читав у відгуках про це, і сам із цим стикнувся... Тому, кому це важливо, не ризикуйте...
Ответить
Отримали автокріло,якісна ,хороша тканина нам дуже сподобалося.
Дякуємо за швидку відправку.
Вдячних клієнтів.
Мирного неба та гарного дня!
Ответить
Дуже дякую за автокрісло) окрема подяка за можливість у виборі доставки, оплати!

Ответить
Спасибо большое,за Ваш труд в наше не лёгкое время,дай бог Вашей компании процветания и побольше хороших клиентов и самое главное мирного неба.
Ответить
Отвратительное обслуживание в г.Александрия!!Заходишь в магазин продавцы даже не поднялись что-то предложить,поздоровались после того как я сама поздоровалась.Что не спросишь всё отвечается через закатанные глаза и цоканье!!После того,как я определилась и решила заказать,в итоге для них целая проблема упаковать в коробку!Я сразу озвучила ,что мне нужно чтобы она была в коробке,а мне начали предлагать и в пакты и ещё во что-то и в ответ ещё вздохи их слушала.В итоге я решила лучше я за доставку переплачу и закажу через интернет,чем уговаривать мне её продать в коробке!
Ответить
Гюльнара Аббасова, Вітаємо!
Дякуємо за зворотній звʼязок.
Передаємо інформацію керівництву.
Переглянемо камери на магазині та зробимо відповідні висновки.
Ответить
Доброго дня
Коляску отримали, коляскою задоволені цілком, брали Корело Браво
Дякую за замовлення та швидку доставку.
Ответить
Спасибо большое за коляску!!!
Ответить
Замовила в цьому магазині візочок вперше і залишалась дуже задоволена. Дякую менеджеру,яка проконсультувала про товар який я обрала. Безкоштовна доставка і швидка відправка. Тепер буду вашим постійним покупцем. Дякую!
Ответить
Дуже задоволені покупкою! 💛 Автокрісло El Camino Evolution 2 ME 1045 Natural Beige.
Дуже гарне автокрісло! Зручне, м’яке та безпечне. Легко встановлюється, дитині комфортно навіть у довгих поїздках. Колір Natural Beige виглядає стильно й дорого. Якість чудова, повністю задоволені покупкою — рекомендую! 🌟
Ответить
придбали 2 велобіга. класні легенькі. дякуємо магазину за швидку доставку і якісний товар!
Ответить
Замовляля дитячий велосипед з батьківською ручкою.Швидка відправка,привітні консультанти
Ответить
Доброго дня 🌸Хочу подякувати Вам наш за велосипед 🚲 за швидку доставку ❤️Щиро дякуємо Вам 🌸🌸🌸🤗
Ответить
Хочу подякувати Вам наш за велосипед 🚲 за швидку доставку ❤️Щиро дякуємо Вам 🌸🌸🌸🤗
Ответить
Дякуємо вам за візочки! Дуже швидко приїхали, це важливо.
Ответить
Ви супер! Тепер будемо до вас звертатися і рекомендувати ваш магазин!!!
Ответить
Получила сегодня коляску, безумна довольна обслуживанием, коляска крутая!!удобная , классная. Спасибо команде магазина 🥰
Ответить
Дуже класне обслуговування і швидка доставка...
Ответить
Зайшли в магазин на розвідку, задали питання які цікавили, все детально роз'яснили. Атмосфера просто чудова, ненав'язлива, консультант взагалі супер, приємна жіночка, просто молодчинка. Ну і звичайно не вийшли з пустими руками, якраз протестували як працює оплата карткою "Пакунок Малюка", навіть не мавши її з собою, і не мавши можливості розрахуватися безконтактною оплатою це не завадило здійснити покупку по запиту через Приват24.
Ответить
Дякую дуже за оперативність, автокрісло відповідає опису)бажаю процвітання вашому магазину.
Ответить
Дуже сподобалося як оперативно відреагував менеджер на мій запит. Ще в кінці вересня минулого року замовляв стілець для годування Bambi M5722. В комплекті не вистачало наконечників ніжок. Проблема була вирішена миттєво, наконечники відправили мені зі складу через декілька днів з їхньою доставкою. Дуже вдячний за відповідальність і професіоналізм!!!
Ответить
Показать ещё 20 отзывов