Наш оффлайн магазин вже більше 8-ми років працює в сфері продажу дитячих товарів. Ми співпрацюємо з провідними виробниками України, Китаю, Польщі, Туреччини.

Інтернет-магазин poteshki.com.ua створений в 2018 році, але вже маючи багаторічний досвід роботи, наші співробітники нададуть Вам кваліфіковану допомогу у виборі товарів для малюка.

В інтернет-магазині асортимент товарів нараховує більше 5000 найменувань. Для покупців існує зручна система пошуку та фільтрації товарів по ключовим параметрах. Наприклад, коляску для дитини можна підібрати по бренду або по ціні, що значно полегшує пошук найбільш підходящого товару, а також скорочує витрачений Вами дорогоцінний час.

Доставка здійснюється у всі населені пункти України.

Обмін і повернення товару, купленого в нашому магазині, відбувається відповідно до «Закону про захист прав споживачів». Якщо у Вас по будь-яким причинам виникла необхідність повернути або обміняти товар, зв'яжіться з нашими фахівцями за телефонами вказаними на головній сторінці.

Ми уважно стежимо за всіма змінами та новинками ринку для того, щоб робота з нами приносила клієнтам максимальне задоволення.

Нашою головною метою і основним принципом у роботі є задоволений і щасливий клієнт.

Наша сфера діяльності – любов і турбота про дітей!