Вітаємо! Дуже раді, що Ви заглянули на цю сторінку! Це означає, що наш магазин Вам сподобався і Ви хочете познайомитись ближче. Нам буде приємно повідати Вам нашу історію.

Магазин "Потішки" заснований у 2013 році в місті Олександрія та його засновниками є подружжя зі справжніми сімейними цінностями. Пройшовши свій досвід батьківства, ми точно знаємо, що Ви шукаєте якісний товар для свого малюка за розумною ціною.

Ми співпрацюємо з провідними виробниками на ринку України, які вже мають десятки років досвіду торговельних відносин із українським споживачем та займають високу позицію довіри своїх клієнтів. У магазині до Вашої уваги представлено понад 5000 одиниць товарів, зі зручною навігацією пошуку.

До того, як ми вийшли в інтернет-простір, працював тільки офлайн-магазин в місті Олександрія. Ми "росли" і набиралися досвіду.

У 2018 році було запущено наш інтернет-магазин poteshki.com.ua, завдяки чому ми змогли розширити свої послуги на всю Україну. Вже маємо відгук від покупців, щодня отримуючи коментарі про магазин чи товар. Доставка здійснюється у всі населені пункти України компанією Нова Пошта (докладніше тут). Обмін та повернення товару, купленого в нашому магазині, відбувається відповідно до «Закону про захист прав споживачів» (докладніше тут).

У 2021 році ми відкрили новий шоурум інтернет-магазину poteshki.com.ua, який так і називається Poteshki.

Тут представлені новинки та безліч ходових товарних позицій. У шоурумі записуються відео-огляди та робляться додаткові фото на запит клієнта. Те, що неможливо побачити на картинці в інтернет-магазині, ми зможемо показати на відео, передавши будь-яким зручним для Вас джерелом (Viber, Telegram, e-mail).

Якщо Ви заглянете до нас, Вас зустріне ввічливий персонал та надасть якісне обслуговування. Наші консультанти дуже уважні до запитів відвідувачів, завжди усміхнені та компетентні у своїй роботі. А для більшого затишку та комфорту Вам запропонують філіжанку кави або чаю.

Зв'яжіться з нами за номерами телефонів, вказаних на головній сторінці, через кнопку зв'язку або чат.

Ми уважно стежимо за всіма змінами та новинками ринку тому, що нашою головною метою та основним принципом у роботі є задоволений та щасливий клієнт.

Наша сфера діяльності – любов та турбота про дітей!

Ви зможете знайти нас за адресою: м. Олександрія, просп. Соборний 77, ТЦ Гранд Плаза.

З любов'ю, ваш магазин Poteshki.